Kategorite See All >

Micro Eye Contour Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,250.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - MICRO Cream

Rilastil Micrò, është një krem që trajton zonën delikate të syve. Ideal për rrudhat e para dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës dhe formimin e rrudhave. Zbut lëkurën dhe vepron mbi rrudhat e formuara duke i reduktuar ato. Redukton gjithashtu dhe qeskat poshtë syve dhe rrathët e zinj. Jo komedogjenik. Pa paraben. Pa parfum. Pa ngjyrues. Hipoalergjik. Testuar mikrobiologjikisht, dermatologjikisht, oftalmogjikish.

Veçoritë e produktit

Bazë e mirë dhe për make-up

Nuk bllokon poret

Pa paraben

Pa parfum

Pa ngjyrues

Hipoalergjik

Testuar mikrobiologjikisht, dermatologjikisht, oftalmogjikisht.

Sasia: 15mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë. Evitoni zonën e qepallave.

Përbërësit

Aqua (Water) • Ethylhexyl Palmitate • Butylene Glycol • Sorbitan Stearate • Ectoin • Cetyl Alcohol • Dimethicone • Glycerin • Glyceryl Stearate • Arginine • PEG-100 Stearate • Steareth- 20 • Hesperidin Methyl Chalcone • Xanthan Gum • Betaine • Isostearyl Avocadate • Panthenol • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Persea Gratissima (Avocado) Oil • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Butter • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil • Tocopheryl Acetate • Ethyl Linolenate • Sodium Hyaluronate • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Sodium Lauroyl Lactylate • Glycine Soja (Soybean) Oil • Biosaccharide Gum-4 • N-Hydroxysuccinimide • Dipeptide- 2 • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Palmitoyl Tetrapeptide-7 • Retinol • Carbomer • Cholesterol • Phytosphingosine • Chrysin • Palmitoyl Tripeptide-1 • Tocopherol • Acacia Senegal Gum • Sodium Citrate • Citric Acid • Biotin • Propylene Glycol Alginate • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Pentylene Glycol • Benzoic Acid • Potassium Sorbate • Ethylhexylglycerin • Chlorhexidine Digluconate • Disodium EDTA • Tetrasodium EDTA.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura