Kategorite See All >

Micro Moisturizing Fluid

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,205.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Micro Moisturizing Fluid

Rilastil Micrò Fluid është një krem hidratues me një teksturë të lehtë dhe lehtësisht i përthithshëm. Është krem hidratues dhe anti-rrudhë në të njëjtën kohë. Zbut dhe minimizon rrudhat dhe parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës. Është I përbërë me acid hialuronik, Mikro Care Complex, vaj Jojoba , Vitamine A , Vitamine E ,ceramide. Lëkura është e hidratuar, e freskët, më elastike dhe rrudhat e imta të minimizuara. 

Veçori të produktit

Lëkurë normale dhe mikse

Nuk bllokon poret

Hipoalergjenik 

Pa ngjyrues dhe derivatë të grurit

Testuar klinikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastër. Masazhojeni në mënyrë delikate deri sa të përthithet.

Përbërësit

Aqua (Water) • Dimethicone • Diethylhexyl Carbonate • Steareth-2 • Glycerin • Ectoin • PPG-15 Stearyl Ether • Steareth-21 • Cetearyl Alcohol • Isostearyl Avocadate • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Butter • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil • Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer • Betaine • Panthenol • Tocopheryl Acetate • Sodium Hyaluronate • Biosaccharide Gum-4 • Retinol • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Squalane • Arginine • Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer • Cetyl Palmitate • Xanthan Gum • Sodium Lauroyl Lactylate • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Silica • Isoceteth-10 • Butylene Glycol • Pantylene Gycol • Glycine Soja (Soybean) Oil • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Cholesterol • Phytosphingosine • Carbomer • Tocopherol • Acacia Senegal Gum • Propylene Glycol Alginate • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Benzoic Acid • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura