Kategorite See All >

Micro Nourishing Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,444.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL- Micro Cream 50mL

Micrò Cream është një trajtim ushqyes për lëkurën me një teksturë të pasur dhe lehtësisht të përthithshme. Krem anti-rrudhe i përbërë me acid hialuronik, kompleks vitminash dhe Mikro Care Complex. Hidraton dhe ushqen lëkurën në thellësi.

Ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës dhe vepron në rrudhat e sapoformuara duke tonifikuar lëkurën. Mikro Care Complex, vaj Jojoba dhe vitamina A kanë veprim anti-age, mbushin rrudhat e vogla dhe lëmojnë lëkurën. Vitamina E lufton formimin e radikaleve te lira fale veprimit antioksidant.

Acidi hialuronik dhe betaina, hidratojnë lëkurën duke e zbutur atë. Micro Care Complex dhe ceramidet mbrojnë lëkurën nga sulmet e jashtme dhe nga ndotja atmosferike. Lëkurë e butë, elastike dhe rrudha te zbehura.

Pa ngjyrues, parfum dhe derivate të grurit. Jo komedogjenik.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçori të produktit

Për lëkurë normale dhe të thatë.

Trajtim nate për lëkurë normale dhe mikse.

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikoni në mëngjes dhe /ose darkë në fytyrë të pastër duke evituar zonën e konturit të syve. Bazë e mirë për make-up.

Përbërësit

Aqua (Water) • Diethylhexyl Carbonate • Dimethicone • Glycerin • Steareth-2 • Isostearyl Avocadate • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Butter • Cetearyl Alcohol • PPG-15m Stearyl Ether • Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer • Steareth-21• Ectoin • Persea Gratissima (Avocado) Oil • Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil • Betaine • Cetyl Palmitate • Squalane • Panthenol • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer • Arginine • Xanthan Gum • Sodium Hyaluronate • Sodium Lauroyl Lactylate • Tocopheryl Acetate • Biosaccharide Gum-4 • Silica • Glycine Soja (Soybean) Oil • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Isoceteth-10 • Ethyl Linoleate • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Retinol • Carbomer • Cholesterol • Phytosphingosine • Tocopherol • Acacia Senegal Gum • Propylene Glycol Alginate • Butylene Glycol • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Pentylene Glycol • Ethylhexylglycerin • Benzoic Acid • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura