Kategorite See All >

Mineral 89 Daily Booster

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,996.00Lekë /50ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

VICHY - Mineral 89 50mL

Mineral 89 është një përforcues I përbërë me acid hialuronik me origjine natyrale dhe me 89 % Uje Termal mineral te Vichy, forcon lëkurën duke e bërë më rezistente dhe më të mbushur. I përbërë me 15 minerale të pasura me ujë ky hidratues mbron lëkurën nga sulmet e jashtme dhe agresione që mund ta stresojnë dhe lodhin atë. Ofron një hidratim 24 orësh të lëkurës. Pas përdorimit lëkura është menjëhere më e tonifikuar, më e hidratuar dhe më e shëndetshme. 

Veçori të produktit

Për të gjithë tipet e lëkurës edhe atë më të ndjeshme.

Hipoalergjenik

Pa silikon

Pa paraben

Pa parfum

Pa alkool

Testuar për lëkura të ndjeshme

Testuar për alergji.

Sasia: 50mL

Përdorimi

Apliko 2 pika produkt në lëkurë të pastër në mëngjes dhe në darkë si hapin e parë të rutinës tuaj. Me pas aplikoni serumin ose kremin.

Përbërësit

AQUA / WATER - PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN - GLYCERIN - BUTYLENE GLYCOL - METHYL GLUCETH-20 - CARBOMER - SODIUM HYALURONATE - PHENOXYETHANOL - CAPRYLYL GLYCOL - CITRIC ACID - BIOSACCHARIDE GUM-1


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura