Kategorite See All >

Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

CLINIQUE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,700.00Lekë - 5,130.00Lekë /15 mL

Sasia:
Sasi:
(26 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

CLINIQUE - Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Krem ​​xhel freskues pa vaj hidraton deri në 72 lëkurën.

Për lëkurë: normale, të thatë, mikse dhe të yndyrshme.

Përbërësit kryesor

- Teknologjia e rimbushjes automatike me kafeinën: Ndihmon në mbështetjen e sistemit të rihidrimit të lëkurës.

- Fragmente Acidi Hyaluronic dhe Ujë Aloe i Aktivizuar: Ushqen dhe hidraton lëkurën.

- Matrica super-mbajtëse me polimere: Ndihmon në uljen e humbjes së ujit.

Pa parabanë, SLS dhe SLES, talc, aroma sintetike dhe fhthalate.

Për lëkurë të hidratuar me një shkëlqim të dukshëm që ndjehet e freskuar, bëhet fjalë për hidratimin pa ndalim. Uji i aktivizuar i aloes dhe acidi hialuronik punojnë së bashku për të mbajtur pamjen e lëkurës me lagështi, ndërsa teknologjia e rimbushjes automatike ndihmon që lëkura të krijojë burimin e saj të brendshëm ujor, kështu që mbetet i hidratuar deri në 72 orë edhe pasi të lani fytyrën.


Përdorimi

-Kjo formulë mund të përdoret në çdo kohë që lëkura ka nevojë për një forcim lagështie, nën ose mbi make up, ose si një maskë pesë minutëshe.


Përbërësit

Water, Dimethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Trisiloxane, Trehalose, Sucrose, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Silybum Marianum (Lady'S Thistle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis Leaf Water, Thermus Thermophillus Ferment, Caffeine, Sorbitol, Palmitoyl Hexapeptide-12, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Oleth-10, Sodium Polyaspartate, Saccharide Isomerate, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Polymethacrylate, Tromethamine, Peg-8, Hexylene Glycol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Disodium Edta, Bht, Phenoxyethanol, Red 4 (Ci 14700), Yellow 5 (Ci 19140).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura