Kategorite See All >

Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

CLINIQUE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,080.00Lekë /48mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

CLINIQUE - Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Hidratues që ushqen menjëherë lëkurën e dehidratuar, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar deri në 72 orë.

Për lëkurë: normale, të thatë, mikse dhe të yndyrshme.

Pa sulfate, SLS dhe SLES, paraben, phthalates dhe vaj mineral.

Ky xhel ndihmon në thyerjen e ciklit të thatësisë dhe stresit mjedisor që mund të çojë në shenja të plakjes së parakohshme.

Teknologjia e Liquid-Sphere kombinon përbërës që lidhin ujin me antioksidantë të kapsuluar. Fragmentet e acidit hialuronik dhe uji i aktivizuar i aloes dukshëm mbajnë lëkurën të hidratuar.

Përdorimi

-Aplikojeni në mëngjes dhe darkë.


Përbërësit

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Phenyl Trimethicone, Propanediol, Sucrose, Hydroxyethyl Urea, Alteromonas Ferment Extract, Hydrolyzed Rice Extract, Acetyl Glucosamine, Trehalose, Algae Extract, Caffeine, Cholesterol, Aloe Barbadensis Leaf Water, Sodium Hyaluronate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Dextrin Palmitate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sorbitol, Sodium Polyaspartate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Dehydroxanthan Gum, Citric Acid, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Benzophenone-4, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Disodium Edta, Bht, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Red 4 (Ci 14700), Yellow 5 (Ci 19140).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura