Kategorite See All >

Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

CLINIQUE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,100.00Lekë - 5,130.00Lekë /30 mL

Sasia:
Sasi:
(1 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Clinique – Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator


Çfarë  është?

Ky krem-xhel i pasur ofron stimulim të menjëhershëm të lagështisë  dhe më pas e mban lëkurën të hidratuar vazhdimisht për 72 orë - edhe pasi të keni larë fytyrën.

 

Çfarë bën?

Formula e pasur mundëson hidratimin e lëkurës pa ndërprerje me ndihmën e ujit të aktivizuar të aloes dhe kafeinës  si dhe forcon pengesën e lëkurës për të mbajtur lagështinë dhe ndihmon në ruajtjen e lëkurës nga  agresorët e jashtëm. E mban lëkurën të hidratuar për 72 orë, duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar.

 

Rezultatet reale:

Ky produkt është provuar tek lëkura e grave në Siberi gjatë dimrit ku ato përballen me kushte ekstreme të motit - dhe rezultatet ishin të përsosura. *

Pas përdorimit të këtij kremi 98% prej tyre  thanë se lëkura e tyre ishte e hidratuar.

97% thanë që lëkura e tyre ishte e butë.

 94% thanë që lëkura e tyre ishte  e mbrojtur nga i ftohti  ekstrem.

 98% thanë se lëkura e tyre e thatë ishte më e e hidratuar.


Në 1 javë përdorim:

91% thanë se lëkura e tyre ishte me shkëlqim.

 91% thanë se lëkura e tyre ishte më e mbushur.

 92% thanë se lëkura e tyre ndihej më pak e irrituar.

 

Në 4 javë përdorim:

98% thanë që lëkura e tyre ndihej e hidratuar thellë.

96% thanë se lëkura e tyre ndjehej më e shëndetshme.

 98% thanë se lëkura e tyre ishte më e freskët.

96% thanë se lëkura e tyre ndjehej e ushqyer thellë.

 

* Testimi i konsumatorit në lëkurën e 106 grave pasi kanë përdorur produktin për 4 javë.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë të pastër në mëngjes dhe në mbrëmje. Mund të përdoret edhe si maskë 5 minutëshe.


Përbërësit

Water\Aqua\Eau, Glycerin, Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Dipropylene Glycol, Squalane, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Silica, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Centella Asiatica (Hydrocotyl) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Water, Palmitoyl Hexapeptide-12, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract, Caffeine, Methyl Trimethicone, Sorbitol, Sodium Polyaspartate, Petrolatum, Trehalose, Whey Protein\Lactis Protein\Protéine Du Petit-Lait, Linoleic Acid, Pyridoxine Dipalmitate, Butylene Glycol, Cholesterol, Sucrose, Polysilicone-11, Glyceryl Polymethacrylate, Peg-150, Peg-8, Hydroxyethyl Urea, Hydroxyacetophenone, Bht, Disodium Edta, Sodium Hexametaphosphate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura