Kategorite See All >

Moisturizing Lip Primer And Scrub

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,275.00Lekë /2,8gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Moisturising Lip Primer And Scrub

Primer dhe Scrub për buzë në një produkt të vetëm dhe unik. Teksturë e butë dhe delikate. Efekt pastrues delikat që zgjat kohëzgjatjen e buzëkuqit. I pasur me: Vaj Jojoba, Acid Hialuronik dhe Vitaminë E të cilët lënë buzët të buta dhe të hidratuara.

Pa parfum.

Testuar klinikisht

Hipoalergjik

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur dhe Plumb.

Sasia: 2,8g

Përbërësit

Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil, Synthetic Wax, Polybutene, Cyclopentasiloxane, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Cetearyl Behenate, Synthetic Beeswax, Disteardimonium Hectorite, Hydroxystearic Acid, Glyceryl Caprylate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Propylene Carbonate, Stearic Acid, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Palmitic Acid, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, CI 77491 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura