Kategorite See All >

Multienzyme Cleanser Normal and Dry Skin

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,120.00Lekë /200 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermastir – Multienzyme Cleanser Normal and Dry Skin

Multienzyme Cleanser Normal and Dry Skin pastron lëkurën në thellësi. Veprimi i tij i butë është i përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë. Ky pastrues multienzimatik heq butësisht qelizat e vdekura që janë përgjegjëse për lëkurën e dëmtuar.

Përbërësit aktivë  ndihmojnë në përmirësimin e qarkullimit të gjakut.

E lë lëkurën të butë, të pastër dhe me shkëlqim.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura