Kategorite See All >

Multienzyme Cleanser Oily and Combination Skin

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,120.00Lekë /200 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermastir – Multienzyme Cleanser Oily and Combination Skin

Multienzyme Cleanser Oily and Combination Skin nga Dermastir është pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar. Pastron dhe zbut lëkurën në mënyrë perfekte duke larguar qelizat e vdekura nga lëkura. Largon make-upin dhe të gjitha papastërtitë e tjera.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura