Kategorite See All >

Multienzyme Foaming Cleanser

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,460.00Lekë /150 mL
Cmimi ulur:
4,368.00Lekë /150 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermastir – Multienzyme Foaming Cleanser

Multienzyme Foaming Cleanser është paraqitur nga Alta Care Laboratoires në një paketim perfekt. 

Ky pastrues nga Dermastir pastron thellë poret, heq vajin e tepërt në lëkurë dhe largon papastërtitë duke e lënë lëkurën të freskët plotësisht. Multienzyme Cleanser Foaming është pastruesi ideal për heqjen e make-upit nga lëkura.

Pas përdorimit të këtij produkti lëkura juaj është më e butë dhe më e pastër.

Për të gjithë tipet e lëkurës.

Paketimi pa ajër - ka më pak të ngjarë të shkaktojë alergji.


Pa paraben

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin dy herë në ditë në fytyrë duke e masazhuar lehtë lëkurën. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura