Kategorite See All >

Multirepair H.A.

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
10,500.00Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Multirepair H.A. - Facial Detox Serum Moisturizing and Filling

Ekspozimi i vazhdueshëm i lëkurës në diell apo faktorët si, ndotja, smogu bëjnë që ajo të plaket para kohe. Rilastil Multirepair është linje e cila përshtatet për lëkurat që kane humbur shkëlqimin apo për lëkurat e lodhura e tregojnë shenja të një lëkure të plakur. Rilastil Multirepair H.A Facial Detox Serum Moisturizing and Filling është një serum me një teksture të lehte, i cili bën detoksifikimin e lëkurës, e hidraton atë dhe bën të mundur rinovimin qelizor të saj.

Përmban Detoxiox, me efekt riparues dhe anti-oksidant lufton tonet gri të lëkurës të shkaktuara nga smogu. H.A Complex, ka veprim mbushës, anti-rrudhë, hidratues dhe zbutës. Acidi mandeliki cili bën stimulimin e rigjenerimit qelizor.

Pa derivate te grurit. Hipoalergjik. Jo komedogjenik. Testuar klinikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

  • Për të gjitha llojet e lëkurës.
  • I përshtatshëm për të gjitha moshat.
  • Sasia: 30ml

Përdorimi

Aplikoni serumin në fytyrë të pastër dhe të tharë, në mëngjes dhe në darkë, para vendosjes së kremit. Evitoni zonën rreth syve.

Përbërësit

Aqua (Water) • Mandelic acid • Glycerin • Dimethicone • Cyclopentasiloxane • C12-15 Alkyl Benzoate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Hydroxide • Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate • Polysilicone- 11 • Bis-PEG/PPG-20/5 PEG/PPG-20/5 Dimethicone • Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone • Polyacrylate Crosspolymer-6 • Arginine • Octyldodecyl Lactate • Caprylic/Capric Triglyceride • Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Squalane • Tocopheryl Acetate • Sodium Hyaluronate • Xanthan Gum • Olea Europaea (Olive) Fruit Extract • Sodium Butyroyl Hyaluronate • Butylene Glycol • Polysorbate 60 • Decyl Glucoside • Sorbitan Isostearate • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Hexyl Cinnamal • Benzyl Salicylate • Linalool • Citronellol • Limonene • Alpha-Isomethyl Ionone • Coumarin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura