Kategorite See All >

Multirepair Nutri-Repairing Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,600.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
6,580.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Multirepair Nutri-Repairing Cream

Rilastil Multirepair Nutri-Repairing Cream është një trajtim specifik që karakterizohet nga një strukturë e pasur që ushqen intensivisht dhe tonifikon lëkurën e fytyrës.

Rivendos ekuilibrin e lagështisë në lëkurën e thatë, ndihmon në rritjen e rigjenerimit të qelizave të lëkurës, ushqen lëkurën me ushqyesit e nevojshëm për një lëkurë më të shëndetshme dhe zvogëlon vijat e holla, linjat e shprehjes dhe rrudhat e thella.

27 Përbërës Aktivë.

GJALP SHEA (Butyrospermum Parkii Butter) është një krem ​​hidratues i fortë me veti mbrojtëse që e lënë lëkurën të ndihet e butë.

VAJI I FARAVE TE LULEDIELLT (Helianthus Annuus Seed Oil), që përmban flavonoide dhe karotenoide, vepron si një përbërës anti-inflamator që punon për të zvogëluar dhe ngushtuar enët e gjakut. Vaji i lulediellit qetëson dhe hidraton lëkurën.

KRONODIN (Ekstrakti Euglena Gracilis) i bërë nga algat e detit që favorizon çlirimin natyror të kalciumit i cili është një burim energjie për qelizat e lëkurës. Riaktivizon metabolizmin qelizor. Stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës. Ngadalëson lodhjen e lëkurës e cila mund të bëjë që lëkura të duket e shurdhër. Përmirëson vetë procesin e rigjenerimit të lëkurave. E bën lëkurën më të fortë.

EKSTRAKT ORIZI (Oryzanol) është një anti-oksidues i fortë dhe një filtër i fuqishëm natyral i diellit që bllokon rrezet UV.

VAJ ORIZI (Oryza Sativa Bran Oil) është i pasur me acide yndyrore të cilat janë të mira për zbutjen dhe lagështimin e lëkurës, ndërsa e bëjnë lëkurën më elastike. Vaji i krundit të orizit (përmban Vitaminë E dhe Vitaminë F) gjithashtu ka fuqi anti-oksiduese dhe është një filtër natyral i diellit që ndihmon në bllokimin e rrezeve UV.

ACID HIALURONIK me peshë të ulët molekulare i cili depërton thellë në lëkurë duke lagur lëkurën për një kohë të gjatë. Fuqia hidratuese zgjat në lëkurë për 3 ditë pas aplikimit. Mbush vija të holla duke e lënë lëkurën më kompakte, elastike dhe të lëmuar.

NUTELINE (Proteina e lajthisë e hidrolizuar) Përbëhet nga proteina dhe peptide me peshë të ulët molekulare për të depërtuar thellë në lëkurë për të ndihmuar në përmirësimin e prodhimit të kolagjenit dhe elastinës. Stimulon thithjen e kolagjenit. Rrit integrimin e qeramideve dhe acideve yndyrore të nevojshme në lëkurë që e mbajnë lëkurën në kërkim të rinisë. Ushqen lëkurën. Stimulon metabolizmin e qelizave të lëkurës.


Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe darkë.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura