Kategorite See All >

Multivitamin Gummies for Children

LEONA'S (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,500.00Lekë /60 gummies

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LEONAS - Multivitamin Gummies for Children

Vitamina dhe minerale thelbësore

Me Aromë Portokalli multivitaminat e Leona-s, mjeku juaj nuk duhet të të shohë përsëri në zyrën e tij për një kohë.

Sipas Akademisë Kombëtare të Shkencave (Bordi i Ushqimit dhe Ushqimit), Leonas Multi Vitamin Gummys plotëson kërkesat për marrjen e rekomanduar të vitaminave dietike për Fëmijët 2 vjeç ose më të rritur.

Pesë aromat natyrore

Limon, Portokall, Luleshtrydhe, Qershi, Rrush.


Përbërësit

Kalori, Natrium, Karbohidrate, Sheqer, Vitamin C (Acid Askorbik).
Përdorimi

Për fëmijët 4 vjeç e lart, përtypni dy çamçakëza çdo ditë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura