Kategorite See All >

Natural Body Scrub Lychee Bubble Gum

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,100.00Lekë /370 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberica - Natural Body Scrub Lychee Bubble Gum

Ky scrub trupi pastron dhe zbut lëkurën, duke lënë aromën e një prej çamçakëzave më të njohur të femijërisë.

Eksrakte organike të licit në saje të përmbajtjes së lartë të potasit ajo ruan hidratimin e lëkurës dhe tonifikimin.

Sheqeri vaniljes eksfoljon lëkurën në mënyrë perfekte duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar.

Ekstraktet e mentes organike qetësojnë lëkurën.


Çertifikata COSMOS NATURAL.

Përmban 99% përbërës natyral.

Pa paraben.

Pa silikon.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në trup duke e masazhuar butësisht lëkurën. Shplajeni me ujë të ngrohtë.


Perbërësit

Sodium Chloride, Glycerin, Sucrose, Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Litchi Chinensis Fruit Extract*, Mentha Piperita Leaf Extract*, Rubus Idaeus Leaf Extract*, Xanthan Gum, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, CI 14720. 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura