Kategorite See All >

Night Renew Glow Kit

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
10,360.00Lekë /Set
Cmimi ulur:
8,490.00Lekë /Set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Night Renew Glow Kit

Seti përmban:

Retinol Night Serum 30mL

Retinol Acid Serum është një Serum me Retinol.


Retinoli i kapsuluar 2,5% me Lecitin stimulon prodhimin e kolagjenit,redukton pamjen e poreve dhe

hiperpigmentimin. Retinoli i Kapsuluar mundëson penetrimin më mirë në lëkurë.

Kjo formulë është provuar klinikisht për të reduktuar rrudhat me 50% .

Përdorimi

Vendoseni ca pika mbi lëkurën e lagur pas pastrimit. Vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Pa alkool, pa vaj mineral.

Përbërësit

Ujë lulesh Hamamelis Virginiana, Laktat natriumi, Glicerinë, Ujë, Alkool benzyl, Algin, Vaj Peel Citrus Grandis, Polysorbate 20, Chondrus Crispus, Xanthan Gum, Acid Dehidroacetik, Retinol, Lecitinë, Glukonolakton, Benzoat Natriumi, Citrat.

 

Four Acid Peel 30mL

Four Acid Peel  është provuar klinikisht se regjeneron lëkurën duke e lënë të butë dhe të ndritshme.

 AHA-të, duke përfshirë Acidet Glikolike, Laktike, Tartarike dhe Acidin Citrik që rrjedhin nga një koncentrat i Ananasit, Limonit, Rrushit dhe Frutit të Pasionit përmirësojnë strukturën dhe shkëlqimin e lëkurës.

Lëkurë e butë dhe e përmirësuar. Four Acid Peel është prodhuar për të ndihmuar në luftimin e njollave, për të përmirësuar strukturën e lëkurës dhe për të reduktuar shfaqjen e vijave të holla në lëkurë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës edhe për Veganët.


Përdorimi

Vendosni ca pika në fytyrë, qafë dhe dekolte çdo natë pas pastrimit.

Retinoidet mund të rrisin rrezikun e djegies nga dielli, prandaj përdorni SPF30 ose më të lartë gjatë ditës për një mbrojtje nga djegia.

 

Përbërësit

Ujë lulesh Hamamelis Virginiana, Laktat natriumi, Glicerinë, Alkool benzil, Algin, Vaj Peel Citrus Grandis, Polysorbate 20, Chondrus Crispus, Xanthan Gum, Acid Dehidroacetik, Retinol, Lecitinë, Glukonolakton, Benzoat Natriumi, Citral.


  

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura