Kategorite See All >

Normaderm phytosolution Mattifying Mist

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,660.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Vichy – Normaderm Phytosolution Mattifying Mist

Normaderm Phytosolution Mattifying Mist në mënyrë perfekte përthith yndyrën e tepërt nga lëkura duke i dhënë asaj efektin mat si dhe mbron lëkurën nga ndotja.

Efekti mat zgjat përreth 8 orë (pa shkëlqim*).

Përmban Aminoacide që shërbejnë për reduktimin e Sebumit të tepërt në lëkurë si dhe ujë vullkanik Vichy që shërben për mbrojtjen natyrore të lëkurës.

 

I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme.

Testuar dermatologjikisht.

 Hipoalergjik.

I përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme.

 

Përdorimi

Spruconi produktin 15 cm larg fytyrës duke mbyllur sytë dhe gojën.


Përbërësit

AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT - GLYCERIN - CAPRYLOYL GLYCINE - SODIUM HYDROXIDE - POLYSORBATE 20 - PARFUM/FRAGANCE 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura