Kategorite See All >

Nourishing Conditioner with Mango Butter

KLORANE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,500.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Klorane – Nourishing Conditioner with Mango Butter

Nourishing Conditioner with Mango Butter  është balsam i përbërë më gjalpë Mangoje i cili shërben për zbutjen e flokëve të thatë. Ky balsam ushqen dhe mbron flokët nga tharja në mënyrë perfekte.

Për flokë të thatë dhe të dehidratuar.

Ushqen flokët.

Ruan flokët nga këputja.

Mbron flokët nga rrezet e diellit.

Formulë e biodegradueshme.

Pas përdorimit të këtij balsami flokët tuaj do të jenë më të buta dhe me më shume shkëlqim.


Përdorimi

Aplikojeni balsamin në flokë të lagur. Lëreni të veproj për 2-3 minuta. Shpëlajini flokët me ujë të bollshëm.


Përbërësit

Water, Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Behentrimonium Chloride, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Fragrance, Geraniol, Glyceryl Stearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Linalool, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Tocopherol, Yellow 5, Yellow 6

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura