Kategorite See All >

Nourishing Shampoo With Mango Butter

KLORANE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
700.00Lekë - 2,090.00Lekë /100mL
Cmimi ulur:
630.00Lekë - 1,881.00Lekë /100mL

Sasia:
Sasi:
(19 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KLORANE - Nourishing Shampoo With Mango Butter

Nourishing Shampoo With Mango Butter, shampo për flokë të dëmtuar dhe të thatë. Shampoja vepron si trajtues për flokët e thatë duke i ushqyer, hidratuar dhe pastruar pa i rënduar ato. Flokët janë të mbrojtur nga sulmet mekanike dhe kimike. E përbërë me gjalp Mangoje, i pasur me acide yndyrore që ushqejnë flokun.

Shampo pa përbërje silikoni por me përbërje natyrale të bazuar në ekstrakte bimore. Ushqen dhe ristrukturon flokët deri në rrënjë duke i mbrojtur nga dehidratimi. Një gjest ushqyes për të përmirësuar flokët e thatë.

Veçoritë e produktit

Efektet e menjëhershme të kësaj shampoje janë të dukshme që në aplikimin e parë.

Sasia:

100mL

200mL 

400mL

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur. Për të nxitur depërtimin e saj lëreni të veprojë për disa minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Water (aqua), Sodium laureth sulfate, PEG-7 Glyreyl Cocoate, decyl glucoside, Lauryl betaine, Propylene glycol acrylates copolymer, Benzoic acid, Citric acid, Coco-glucoside, Fragrance (parfum), Geraniol, Glycol palmitate, Glycol stearaten guar hydroxypropyltrimonium chloride, Linalool, Mangifera indica (mango) Seed butter (mangifera indica seed butter), Methyl-isothiazolinone, Phenoxyethanol, Sodium chloride, Sodium hydroxide, Styrene/acrylates copolymer, Yellow 5 (CI 19140), Yellow 6 (CI 15985).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura