Kategorite See All >

Nuxuriance Ultra Replenishing Rich Cream Global Anti-Ageing

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,600.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Nuxe – Nuxuriance Ultra Replenishing Rich Cream Global Anti-Ageing

Ky krem kundër plakjes me Saffron dhe Bougainvillea Bi-Floral® ndihmon në rigjenerimin e lëkurës, mbushjen e rrudhave si dhe unifikimin e ngjyrës së lëkurës.

Redukton pamjen e rrudhave në lëkurë.

Uniformizon lëkurën.

Rrit shkëlqimin natyror në lëkurë.

93.4% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë, në qafë dhe në dekolte në mëngjes duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, ARACHIDYL ALCOHOL, GLYCOL PALMITATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, HYDROGENATED COCONUT OIL, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, BEHENYL ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, HYDROXYETHYL UREA, DIMETHICONE, DICAPRYLYL CARBONATE, TALC, TOCOPHEROL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLOYL GLYCINE, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DEHYDROACETIC ACID, BOUGAINVILLEA GLABRA LEAF CELL EXTRACT, SODIUM GLUCONATE, XANTHAN GUM, HYALURONIC ACID, AMMONIUM LACTATE, LAUROYL LYSINE, UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT, ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, THEOBROMA CACAO (COCOA) LEAF CELL EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, PAPAVER RHOEAS PETAL EXTRACT, CROCUS SATIVUS FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL, CITRONELLOL [N3206/B]

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura