Kategorite See All >

Oblepikha Styling Mousse

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,200.00Lekë /170mL
Cmimi ulur:
1,020.00Lekë /170mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberica – Oblepikha Styling Mousse

Oblepikha Styling Mousse nga  Natura Siberica është shkumë e cila i krijon volum flokëve që nga rrënja, mbron flokët ndaj ekspozimit të të nxehtit si dhe i hidraton dhe ushqen ato që nga rrënja.

Përmban Vitaminat dhe amino-acidet ne formule ushqejne dhe riparojne floket, ndersa vaji i seabuckthorn nga Altai dhe vaji i amaranthit ndihmojnë në prodhimin e keratinës.

Vaji nga farat e lirit të bardhë Siberian dhe proteinat e mëndafshit ruajnë lagështinë thellë në strukturën e flokut.  

Pas përdorimit të këtij produkti stilimi i flokëve tuaj bëhet me volum dhe flokët duken shumë të shëndetshëm.

Nuk përmban SLS, vajra mineral, paraben, SLES, PEG, Glycols.

 

Përdoirmi

Sprucojeni produktin në flokë.

 Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura