Kategorite See All >

Organic Baby Weaning Oil

HOLLE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
950.00Lekë /250mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Holle – Organic Baby Weaning Oil

Vaj organik për bebe një suplement ushqimor ideal, kombinim i balancuar ingredientësh të cilësisë së lartë Demeter. Një miksim i lulediellit, kerpit dhe rape organic.

I pasur me Omega 3, Omega 6 dhe acid linoleik.

Për fëmijë nga muaji i katërt i lindjes.

Për të marrë vlerat ushqimore të vajit dhe për t’i përthithur në mënyrën më të mirë, vaji duhet përdorur në ushqime që nuk përmbajnë qumësht, si perime, drithëra, mish.

 Rekomandohet  një deri në dy lugë çaji në një vakt.

Produkt 100% Bio Organik.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura