Kategorite See All >

Overnight Repair

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
10,030.00Lekë /Set
Cmimi ulur:
8,000.00Lekë /Set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

1-The Organic Pharmacy - Retinol Acid Serum

Retinoli i kapsuluar 2,5% me Lecitin stimulon prodhimin e kolagjenit,redukton pamjen e poreve dhe hiperpigmentimin. Retinoli i Kapsuluar mundëson penetrimin më mirë në lëkurë. Kjo formulë është provuar klinikisht për të reduktuar rrudhat me 50%.  

Përdorimi

Vendoseni nje pipete te plote, ne lekure te paster dhe te thate, fytyre, qafe dhe dekolte. Vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Pa alkool, pa vaj mineral.


2- Retinol Corrective Mask

Trajtimi ynë i jashtëzakonshëm i natës korrigjon dhe riparon, duke rikthyer shkelqimin e lekures. Trajtim për një lekure të lëmuar bukur, të pastër dhe rrezatuese.

Cfare presim nga maska korrigjuese me retinol?

Përmirësimi i elasticitetit

Redukton pigmentimin e diellit

Zbut rrudhat  

Maska e fytyrës me Retinol është vërtetuar klinikisht se rrit elasticitetin me +11,4%* dhe zvogëlon njollat ​​nga dielli me -6,1%**.*Pas një aplikimi të vetëm. ** Pas 28 ditësh trajtim (tetë përdorime)

 Serumi i natës Retinol është vërtetuar klinikisht se ul pigmentimin dhe zvogëlon numrin (-24%), sipërfaqen (- 50%) dhe gjatësinë (-37%) të rrudhave, siç vlerësohet pas 28 ditëve të aplikimit një herë në ditë.

 Si perdoret?

Aplikoni një shtresë të hollë në fytyrë, qafë, dekolte dhe rreth syve. Lëreni maskën për 15 minuta ose gjatë gjithë natës. Hiqeni me një leckë muslin të njomur në ujë të ngrohte. Për rezultateme te mira, përsëriteni 2-3 herë në javë. Sigurohuni që të aplikoni krem dielli me SPF 50 në mëngjes.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura