Kategorite See All >

Pellet Cleanser

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,860.00Lekë /25g

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermastir – Pellet Cleanser

Pellet Cleanser nga Dermastir ka një formulë të përqëndruar dhe inovative që bën rigjenerimin e qelizave dhe lëkurës. Kur granulat bien në kontakt me ujin ato krijojnë shkumë e cila pastron lëkurën në thellësi duke e lënë atë të butë dhe me shkëlqim.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.


Përdorimi

Përzieni një sasi të vogël të produktit me ujë dhe më pas aplikojeni produktin në fytyrë dhe në qafë duke e masazhuar butësisht. Shpëlajeni me ujë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura