Kategorite See All >

Perfect Balance Eye Contour Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,296.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Perfect Balance Eye Contour Cream

Perfect Balance, krem për zonën rreth syve. Ndihmon lëkurën të gjejë ekuilibrin dhe e forcon atë duke i dhënë një ndjesi komforti. Kremi është i përbërë me Centella asiatica, vaj Inca, vaj Kameli, ekstrakte Lupinus albus dhe Schisandra chinensis. Ky formulim i pasur i këtij kremi e bën të jetë mjaft efektiv. Zvogëlon rrudhat e mimikes, rrudhat e tjera, qeskat poshte syve dhe rrathet e errët. Konturi i syve rigjen elasticitetin dhe ndriçimin e humbur.

Veçori të produktit

Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 15ml

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën e poshtme të syve duke e masazhuar në menyre delikate deri në përthithje.

Mos e aplikoni në qepalla.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycereth-26, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Diethylhexyl Carbonate, Stearic Acid, Panthenol, Ca¬eine, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Camellia oleifera Seed Oil, Plukenetia volubilis Seed Oil, Schizandra chinensis Fruit Extract, Allantoin, Cetyl Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Lupinus albus Seed Extract, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Centella asiatica Extract, Sodium Hydroxide, PEG-8, Caramel, Tocopherol, Silica, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 19140 (Yellow 5).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura