Kategorite See All >

Perfect Balance Face Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,700.00Lekë /50ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF-Perfect Balance Face Cream 

Perfect Balance Face Cream është një krem fytyre që ndihmon lëkurën të gjejë ekuilibrin e saj. Formuluar me Centella asiatica, vaj Camelia, vaj Inca dhe ekstrakt Lupinus albus dhe Schisandra chinensis hidraton në thellësi dhe ridensifikon lëkurën. 

Lëkura është e rigjeneruar, e forcuar me uniformë dhe me shkëlqim.

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në lëkurë të pastër dhe të tharë. Përhapeni produktin me lëvizje rrethore deri në përthithjen e plotë.

Përbërësit

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Camellia oleifera Seed Oil, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Panthenol, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Polyacrylate, Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax], Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Jojoba Esters, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Plukenetia volubilis Seed Oil, Schizandra chinensis Fruit Extract, Glyceryl Behenate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Allantoin, Xanthan Gum, Polyglycerin-3, Lupinus albus Seed Extract, Centella asiatica Extract, Bambusa vulgaris Sap, Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 16035 (Red 40), Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura