Kategorite See All >

Phydrium Advance

BIOCLIN (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,400.00Lekë /15 ampula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(13 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Bioclin – Phydrium Advance

Trajtim intensiv i formuluar për përforcimin e bulbit të flokëve, specifik për femra.


Rezultati:

Flokë janë të gjallëruar, të ushqyer dhe duken më të fortë dhe më rezistent (40%*).

Flokët duken më të butë dhe me më shumë shkëlqim. Rënia e flokëve reduktohet me 25%*.

*sipas testimeve in vivo pas 3 muajve testim me Stimoxidil ®.


Veçori te produktit

Ndihmon në riaktivizimin e mikro-qarkullimit lokal të gjakut dhe stimulon rigjenerimin qelizor duke kundërshtuar plakjen e parakohshme të rrënjës të flokut (Stimoxidil® Complex dhe disa vitamina të grupit B).

Falë efektit rigjallërues i jep forcë, shkëlqim dhe elasticitet flokut (vitaminat B: Biotin, Pro-Vitamin B5,Vitamin B6 dhe B3).

Ka veprim të fuqishëm antioksidues dhe zbutës, që forcon efektin kundërshtues të rënies (Stimoxidil® Complex)


Perdorimi

Përhapeni në mënyrë të njëtratrajtshme në të gjithë skalpin dhe veçanërisht në zonat më të prekura nga rënia e flokëve. Masazhojeni me kujdes. Mos e shplani.

E përshtatshme për trajtimin e rënies të flokëve.

Rekomandohet të përdoret 3 herë në javë për 60 ditë.

Bëni të paktën 2 cikle trajtimi çdo vit.


Pa SLS dhe SLES

Pa paraben

Pa ngjyrues

I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura