Kategorite See All >

Phytonutrients + MSM

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,040.00Lekë /60 Kapsula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Phytonutritient + MSM

Phytonutritient + MSM nga The Organic Pharmacy është kombinim i veçantë i superushqyesve si Spirulina, Alga Klamah, Kërpudha Reishi, Enzimat e tretjes,Xhinxher, Ginseng, Ekstrakte të karrotës, Spinaqit, Boronicës së zezë dhe të kuqe dhe MSM nga burimet natyrore.

I përshtatshëm edhe për Veganët

 Pa gluten.

 Pa laktozë.

 

Veçori të produktit:

-Ndihmon në përmirësimin e sistemit imunitar.

-Ndihmon në përmirësimin e  sistemit tretës.

-Përmirëson lëkurën, thonjtë  dhe rritjen e flokëve.

-Ndihmon në  rritjen e përqëndrimit si dhe rritjen e memories.


Përdorimi

Merrni dy kapsula çdo ditë. Më së miri të merret në mëngjes. Kapsulat mund të hapen dhe përmbajtja mund të derdhet në një gotë me ujë ose lëng (jo në pije të nxehtë).

 

Përbërësit

MSM (Methylsulfonylmethane, Silicone dioxide); Capsule shell: Hydroxypropyl methylcellulose; Chlorella (Chlorella vulgaris Beijerinck, contains naturally occurring Sulphites); Cordyceps Extract (Cordyceps sinensis (Berk.) Sacc., Maltodextrin); Maitake Mushroom (Grifola frondosa (Dicks.) Gray); Reishi Mushroom (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.); Shiitake Mushroom (Lentinula edodes (Berk.) Pegler); Spirulina (Arthrospira platensis); Bromelain Extract (Compound: Maltodextrin); Cranberry Extract (Vaccinium oxycoccos L. Ericaceae, Maltodextrin); Bilberry Fruit Extract (Vaccinum Myrtillus L.); Ashwagandha Root (Withania somnifera (L.) Dunal ); Broccoli (Brassica oleracea L.); Fo Ti Root (Polygonium Root); Ginger Root (Zingiber officinale Rosc.); Grape Skin Extract (Vitis vinifera L., Maltodextrin); Linseed (Linum usitatissimum L.); Horsetail (Equisetum arvense L.); Spinach (Spinacia oleracea L.); Lipase (Compound: Maltodextrin).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura