Kategorite See All >

Powerlash Strengthening Mascara

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,075.00Lekë /9mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Powerlash Strengthening Mascara

Powerlash Strengthening Mascara, rimel për zgjatjen dhe ristrukturimin e qerpikëve.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Sasia: 9mL

Përdorimi

Aplikojeni në të gjithë qerpikët në pjesën e brendëshme të syrit dhe në të jashtmen. Nisuni nga rrënja dhe në të gjithë gjatësinë.

Përbërësit

Aqua (Water), Acrylates Copolymer, Glyceryl Stearate, Montan Cera (Montan Wax), Stearic Acid, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Vp/Hexadecene Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Triethanolamine, Propylene Glycol, C12-16 Alcohols, Retinyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Phenoxyethanol, Lecithin, Sodium Dehydroacetate, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Palmitic Acid, Methylparaben, Glycerin, Ethylparaben, Propylparaben, Peg-8, Ethylhexyl Palmitate, Butylparaben, Tocopherol, Peg-8/Smdi Copolymer, Palmitoyl Myristyl Serinate, Sodium Polyacrylate, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol· Caprylyl Glycol, +/- Ci 77499 (Iron Oxides), Ci 77007 (Ultramarines).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura