Kategorite See All >

Premium Silky Cream Absolute Anti-Aging

LIERAC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
14,977.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Lierac- Premium silky cream absolute anti-aging 50mL

Premium Silky Cream është një trajtim anti-rrudhë i cili korrigjon shenjat e plakjes. Krem I formuluar për të vepruar kundër rrudhave, humbjes së tonicitetit të lëkurës, shenjave, poreve dhe teksturës së lëkurës.

Frymëzuar nga mjeksia rigjeneruese përbëhet nga 8,5% Premium Cellular Complex dhe 5% acid hialuronik për të bërë të mundur eleminimin e shenjave të plakjes dite pas dite.

Përmban dhe ekstrakte të luleve të zeza të rralla e të çmuara që i rikthejne shkëlqimin dhe rininë lëkurës.

Krem hidratues dhe matifikues.


Veçori të produktit

Krem anti-age

Testuar dermatologjikisht

Jo komedogjenik

Pa paraben

Sasia: 50mL


Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe / ose darkë vetëm ose pas serumit tuaj.


Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Nylon-12, Parfum/Fragrance, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, PEG-75 Stearate, Bidens Pilosa Extract, Papaver Somniferum Seed Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Dimethicone Crosspolymer, Bambusa Arundinacea Stem Powder, 1-2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Ceteth-20, Steareth-20, Copolymer, Sucrose Palmitate, Tromethamine, Teprenone, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Linoleate Yeast Extract/Extrait de Levure, Propylene Glycol, Tocopherol, Citric Acid, Cycnoches Cooperi (Orchid) Flower/Leaf Extract, Phenoxyethanol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Rosa Hybrid Flower Extract, Potassium Sorbate, Tropolone, Sodium Benzoate, CI19140/Yellow 5, Ethylhexylglycerin, Acetyl Hexapeptide-51 Amide, 1216A.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura