Kategorite See All >

Progression Eye Contour Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,021.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Progression Eye Contour Cream

Progression Eye Contour Cream, xhel për zonen e syve, i cili hidraton dhe tonifikon zonën periokulare. Mjaft delikat mbi lëkurë. I përbërë me Sodium Hyaluronate (minimizon rrudhat e thella, lëmon lëkurën), Panthenol (forcon dhe ushqen lëkurën delikate të syve) dhe Aloe Barbadensis (lufton qeset dhe rrathët e syve).

Veçoritë e produktit

Për të gjithë llojet e lëkurës.

Efekt anti-rrudhë, anti-qese dhe anti-rrathë të zinj.

Nuk bllokon poret

Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 15mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë në zonën e syve.

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycerin • Glyceryl Polyacrylate • Panthenol • Aloe barbadensis Leaf Juice • Sodium Hyaluronate • Prunus africana Bark Extract • Faex (Yeast) Extract • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Arginine • Mannitol • Propylene Glycol • Phenoxyethanol • Imidazolidinyl Urea • Benzyl Salicylate • Disodium EDTA • Benzyl Benzoate • Cinnamyl Alcohol • Linalool • Tetrasodium EDTA • Citronellol • Hexyl Cinnamal • Methylparaben • Propylparaben • Ethylparaben • Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura