Kategorite See All >

Progression HD Eye Contour Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,040.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL -  Progression HD Eye Contour Cream

Progression HD Eye Contour Cream, krem për zonën rreth syve ndriçues me një teksturë të freskët dhe të thjeshtë për t’u përthithur. I jep shikimit një pamje të çlodhur dhe të ndritshme. Lufton formimin e rrudhave me një aksion mjaft efikas lifting dhe anti-rrudhë. Rezultati është një lëkurë më e tërhequr, uniforme, e shndritshme dhe më e re.

Përmban:

HD Complex; anti-age, uniformon dhe ndriçon

Soft Focus System; mimetizon rrudhat

Ceramide dhe Glikolipide bimore; rindërton dhe ka efekt lifting

Eyes Care Complex; kundër shenjave të lodhjes, redukton rrathët e syve dhe qeset.

Pigmente uniformues që reflektojnë dritën; uniformon ngjyrën e lëkurës me një efekt të menjëhershëm ne zonën e rratheve. Pa parfum dhe derivate të grurit. Jo komedogjenik. Hipoalergjik. Testuar oftalmologjikisht dhe klinikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Për të gjithë llojet e lëkurës.

Pa parfum dhe derivate të grurit

Nuk bllokon poret

Hipoalergjik

Testuar oftalmologjikisht dhe klinikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 15mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë në zonën e syve me masazh delikat.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cetearyl Alcohol • Oleyl Erucate • Glyceryl Stearate chinensis (Jojoba) Seed Oil • Cera alba (Beeswax) • Cetearyl Glutamate • PEG-100 Stearate sativa (Rice) Bran Oil • Myristyl Myristate • Helianthus annuus Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Hesperidin Methyl Chalcone Extract • Butyrospermum parkii Polypeptide • Niacinamide Hexapeptide-14 • Dipeptide- • Glycerin • Simmondsia Isononanoate • Sodium Olivoyl • Dimethicone • Oryza (Sunflower) Seed Oil • • Sodium Hyaluronate • Sodium Lauroyl Lactylate • Lycium barbarum Fruit (Shea) Butter • Tocopheryl Acetate • Retinyl Palmitate/Carrot • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • N-Hydroxysuccinimide • Chrysin • Palmitoyl Tripeptide-1 • Palmitoyl 2 • Palmitoyl Tetrapeptide- 7 • Soy Isoflavones • Pentapeptide- 21 • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Sodium PCA • Betaine • Resveratrol • Phytosphingosine • Cholesterol • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Talc • Butylene Glycol • Hydroxyethylcellulose • Polymethyl Methacrylate • Arginine • Mica • Octyldodecanol • Tocopherol • Steareth-20 • Hydrogenated Coco-glycerides • Cyclopentasiloxane • Hydrogen Dimethicone •Polysilicone-11 • Polysorbate 80 • Propanediol • Octyldodecyl Lactate • Lecithin • Xanthan Gum • Carbomer • Aluminum Hydroxide • Isohexadecane • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer • Decyl Glucoside • Biotin • Sodium Citrate • Citric Acid • Caprylyl Glycol • Alcohol • Hexylene Glycol • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Potassium Sorbate • Chlorhexidine Digluconate • Sodium Benzoate • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • CI 77492 (Iron Oxides) • CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77499 (Iron Oxides).Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura