Kategorite See All >

Progression Moisturizing Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,450.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Progression Moisturizing Cream

Progression Moisturizing Cream është një trajtim anti-rrudhë. Ai vepron në rrudhat me të thella, mbush dhe ribalancon lëkurën. Ka një formulë të pasur e cila bën që lëkura të jetë më e shndritshme, e hidratuar dhe më e re.

> Acid hialuronik- redukton rrudhat e imëta dhe ato të dukshme.

> Kompleks vitaminash- ushqejnë lëkurën në thellësi.

> Ceramide-Krijon një barrierë mbrojtëse për lëkurën .Nuk bllokon poret.


Veçoritë e produktit

Për lëkurë normale dhe mikse.

I përshtatshëm për mosha 50-60 vjeç

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar per Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, dhe Mërkur.

Sasia: 50ml

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe darkë.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cetearyl Alcohol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Diethylhexyl Carbonate • Glycerin • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Potassium Olivoyl Hydrolyzed Wheat Protein • Glyceryl Stearate • Glyceryl Oleate • PEG-100 Stearate • Dimethicone • Sodium PCA • Betaine • Sodium Hyaluronate • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Phytosphingosine • Soy Isoflavones • Cholesterol • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Octyldodecanol • Tocopheryl Acetate • Oryzanol • Sodium Lauroyl Lactylate • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Hydrogenated Coco-glycerides • Lecithin • Tocopherol • Xanthan Gum • Carbomer • Ceteareth- 25 • Isoeugenol • Polysorbate 80 • Lactic Acid • Hydroxycitronellal • Alcohol • Glycine soja (Soybean) Oil • Coumarin • Hexyl Cinnamal • Hydroxyethylcellulose • Imidazolidinyl Urea • Benzyl Salicylate • Methylparaben • Propylparaben • Phenoxyethanol • Ethylparaben • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • BHA • BHT· Linalool • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura