Kategorite See All >

Pure Vitamin C10 Renovating Serum

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,100.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Pure Vitamin C10 Renovating Serum

Pure Vitamin C 10 parandalon dhe ndihmon në korigjimin e pamjes së rrudhave, edhe për lëkurat më të ndjeshme. Menjëherë, lëkura është më e butë, më e hidratuar dhe rrezaton.

Rrudhat dhe vijat e holla reduktohen, tekstura dhe toni i lëkurës janë më uniforme. Lëkura rifiton shkëlqimin e saj.

Ky serum kombinon vitaminën C 10%, acid salicilik dhe neurosensinë për efiktivitet optimal, i përshtatshëm dhe për lëkura të ndjeshme.

E testuar dermatologjiksht.

Nuk bllokon poret

Pa paraben

Përdorimi

Shmangni zonën rreth syve.

Aplikoni 3-4 pika në fytyrë në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër. Mund ta perdorni vetëm ose poshtë kremit tuaj. Rekomandohet të mbroni me kujdes lëkurën ndaj diellit.


Përbërësit

Aqua / Water / Eau, Ascorbic Acid, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Alcohol Denat., Potassium Hydroxide, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-11, Di M E T H I C O N E, P Rop Y L E N E G Ly Col, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, C13-14 Isoparaffin, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Adenosine, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Peg-20 Methyl Glucose Sesquistearate, P O L Ox Ame R 3 3 8, S A L I C Y L I C A C I D, Polyacrylamide, Toluene Sulfonic Acid, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Bht, Laureth-7, Parfum / Fragrance.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura