Kategorite See All >

Purifying Anti Ageing Mattifying and Rebalancing Face Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,400.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Purifying Anti Ageing Mattifying and Rebalancing Face Cream

Purifying Anti Ageing Mattifying and Rebalancing Face Cream është krem fytyre mjaft I pasur dhe efekt sebo-normalizuese dhe anti-age.

Formulë inovative e cila përmban ekstrakt Lajthie, ekstrakt algash të kuqe dhe alga të kuqe të cilët veprojnë në lëkurë duke e bërë atë të butë, të hidratuar dhe të lëmuar. Ky formulim ka dhe një veprim të fortë në balancimin e yndyrës në lëkurë, në matifikimin e saj dhe ka efekt anti-age.

Pa derivate të grurit.

Jo komedogjenik.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Merkur.


Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ ose darkë në fytyrë të pastër. Për një efekt intensiv përdorni Korff Pure perfection Anti-Shine Smoothing Serum.Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura