Kategorite See All >

Purifying Cleansing Gel

SKINCODE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,580.00Lekë /125ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

SKINCODE - Purifying Cleansing Gel

Ky gel pastrues heq make-up, qelizat e vdekura dhe papastërtitë, ndërkohë që rregullon yndyrën sipërfaqësore dhe ruan balancën natyrale të lëkurës duke lënë pas një pamje të pastër mat.

Veçoritë e produktit

  • Pa ruajtës artificial
  • Pa aromatizues
  • Pa ngjyrues ose derivate shtazore
  • Dermatologjikisht i testuar

Sasia: 125mL

Përdorimi

Në mëngjes dhe në darkë, me një sasi të vogël dhe së bashku me ujë te vaket masazho mbi fytyrë dhe dekolte me lëvizje rrethore.

Shmang zonen rreth syve. Shplaj me ujë të vakët.

Përbërësit

CM-Glucan | Ekstrakte Hithre | Ekstrakt Kamomili | Ekstrakte Kalendula | Ekstrakte Gjethe Rozmarine.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura