Kategorite See All >

Purifying Mattifying and Refiner Face Serum

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,400.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Purifying Mattifying and Refiner Face Serum

Purifying Mattifying and Refiner Face Serum nga Korff është serum ideal për matifikimin dhe balancimin e yndyrës në lëkurë. Tekstura e lehtë e këtij serumi e bën atë të absorbueshëm nga lëkura. Ky serum ka veprim ribalancues dhe antirrudhë.

Testuar klinikisht.

Jo komedogjen.

 

Veçori të produktit

-Bakteret Lactococcus Lactis dhe prebiotikët: rigjenerojnë barrierën mbrojtëse të lëkurës.

-Vitamina B3, Polyporus Officinalis: rregullojnë prodhimin e tepërt të yndyrës në lëkurë si dhe reduktojnë pamjen e poreve.

-Ekstrakti i shegës: hidraton lëkurën.

-Ekstrakti i orizit: ka efekt antirrudhë.


Përdorimi

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Diethylhexyl Carbonate, Isononyl Isononanoate, Niacinamide, Polyglyceryl-6 Distearate, Nylon-6/12, Lactococcus Ferment Lysate, AlphaGlucan Oligosaccharide, Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax], Silica, Jojoba Esters, Tocopheryl Acetate, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Potassium Cetyl Phosphate, Carbomer, Punica granatum Fruit Extract, Xanthan Gum, Fomes officinalis (Mushroom) Extract, Lactic Acid, Sodium Chloride, Oryza sativa (Rice) Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura