Kategorite See All >

Radiance Booster

GALÉNIC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,000.00Lekë /50ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

GALENIC-Radiance Booster

DIFFUSEUR DE BEAUTÉ potenciues ndriçimi për lëkurën që paraqet shenja lodhjeje. Paraqitet në formën krem-xhel që hidraton intensivisht, lëmon sipërfaqen duke i dhënë lëkurës një ngjyrë të shëndetshme.

Mbron lëkurën nga sulmet e jashtme dhe hidraton në thellësi.

Përmban mikro-grimca rubini për një ndricim të menjëhershëm.

Vitaminë B3, me veti stimuluese në ndricimin e ngjyrës së lëkurës

Vitaminë E, për ta mbrojtur lëkurën nga radikalet e lira.

Glicerine bimore, hidratuese.

Sasia: 50ml

Përdorimi

Mund të aplikohet sipas deshirës.

-Ndricim të menjëhershëm: aplikoni në mëngjes ose para se të dilni.

- cikël 3 javor kur lëkura ka më shumë nevojë.

- Bazë për make-up

Përbërësit

ACQUA, DIMETICONE, GLICOLE PROPILENICO, TETRACRILATO/PENTAERITRITIL TETRACAPRATO, GLICERINA, CETEARIL OLIVATE, CROSPOLIMERO DIMETICONE, MANNITOLO, SORBITANO OLIVATE, ACIDO BENZOICO, BUTIL IDROSSITOLUENE, CARAMELLO, CARBOMERO, CELLULOSA, CITRALE, DISODIO EDTA, FRAGRANZA (PROFUMO), GERANIOLO, ESIL CINAMAL, METILCELLULOSA IDROSSIPROPIL, OSSIDI DI FERRO (CI 77499), LIMONENE, LINALOLO, NIACINAMIDE, FENOSSIETANOLO, RED 30 LAKE (CI 73360), RED 33 (CI 17200), RUBY POWDER, SODIO IDROSSIDO, TOCOFERIL ACETATO.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura