Kategorite See All >

Redupetin Cream

Pharmatheiss (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,389.00Lekë /20mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Pharmatheiss - Redupetin Cream 20mL

Redupetin, krem specifik për reduktimin e njollave të moshës dhe njollave të pa dëshiruara në lëkurë!

Ajo vepron intensivisht kundër zonave të errëta në lëkurë, në njollat e moshës dhe lëkurë të hiperpigmentuar.

Rezultati: Ushqen intensivisht lëkurën dhe zbeh pigmentet. Pamja e lëkurës është e njëtrajtshme dhe lëkura e ushqyer.


Veçoritë e produktit

Redupetin krem përmban ekstrakt të Lepidium sativum Sprout që vepron drejtpërdrejt në njollat ​​e plakjes pa zbardhur lëkurën përreth, rregullon mbiprodhimin e melaninës, dhe në kombinim me izoflavonet e sojës ka efekte anti-inflamatore dhe antioksidante. 

Për heqjen më të shpejtë të qelizave të lëkurës dhe stimulimin e formimit të qelizave të reja, shtohet acidi salicilik , i cili vjen në një formë të kapsuluar për të zvogëluar mundësinë e acarimit të lëkurës. Acidet frutore kanë efektin e depigmentimit, përmirësojnë strukturën e lëkurës, rrisin rigjenerimin e qelizave, heqin butësisht shtresën e vjetër sipërfaqësore në lëkurë për të siguruar një pamje të qartë. 

-Produkt i testuar dermatologjik që falë përbërësve të tij arrin ti reduktoje njollat në lëkurë. 

-Pa parabene, parafinë dhe vajra silikoni, kompleks PEG dhe ngjyrues.

Sasia: 20mL


Përdorimi

Aplikoni në mbrëmje në zonat e prekura të fytyrës, qafës, dekoltesë dhe duarve.

Përdoreni kremin për minimumi 4 javë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura