Kategorite See All >

Refill Retinol Serum Twister

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,060.00Lekë /30 twisters
Cmimi ulur:
3,248.00Lekë /30 twisters

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Twisters – Retinol + Squalane Refill

Twisters – Retinol + Squalane Refill është formulë inovative në formë xheli trasparente me efekt filler për ta bërë lëkurën më të lëmuar dhe të butë.

Ky produkt anti-rrudhë përmban Retinol (Vitamine A), Skualen dhe çaj të bardhë për një lëkurë të relaksuar, të tonifikuar dhe rrëzëllitëse. Zbeh rrudhat dhe ndihmon lëkurat me hiperpigmentime të cilat rezultatet i ndiejnë që në aplikimin e parë.

Sasia: 30 twisters

Përdorimi

Rrotulloni majën e butë dhe masazhojeni produktin në të gjithe fytyrën. Aplikoni më shumë produkt në zonat më me shumë rrudha apo hiperpigmentim. Monodoze.

Përbërësit

CYCLOMETHICONE, ISOHEXADECANE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DECYL OLEATE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, SQUALANE, PARFUM, CAMELLIA SINENSIS EXTRACT, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, RETINYL PALMITATE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura