Kategorite See All >

Relax Tincture

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
2,240.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Relax Tincture

Relax Tincture nga The Organic Pharmacy është një kombinim i elementëve bimorë dhe adaptogjenëve që mbështesin sistemin nervor dhe ndihmojnë trupin të përballojë stresin.


Tërshëra, Ashwagandha, Holy Basil dhe Siberian Ginseng kombinohen në këtë produkt  për të përmirësuar sistemin nervor.


Përdorimi

Hidhni 10-15 pika në një gotë me ujë gjatë ditës.


Përbërësit

Ashwagandha (Withania Somnifera)*, Ginseng (Panax Ginseng)*, Holy Basil (Ocimum Sanctum Leaf), Rye Alcohol*, Aqua (Water), Oats (Avena Sativa)*

*Ingredients from organic farming


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura