Kategorite See All >

Retinol Acid Serum

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,460.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Retinol Acid Serum

Retinoli i kapsuluar 2,5% me Lecitin stimulon prodhimin e kolagjenit,redukton pamjen e poreve dhe

hiperpigmentimin. Retinoli i Kapsuluar mundëson penetrimin më mirë në lëkurë.

Kjo formulë është provuar klinikisht për të reduktuar rrudhat me 50% .


Përdorimi

Vendoseni ca pika mbi lëkurën e lagur pas pastrimit. Vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Pa alkool, pa vaj mineral.


Përbërësit

Ujë lulesh Hamamelis Virginiana, Laktat natriumi, Glicerinë, Ujë, Alkool benzyl, Algin, Vaj Peel Citrus Grandis, Polysorbate 20, Chondrus Crispus, Xanthan Gum, Acid Dehidroacetik, Retinol, Lecitinë, Glukonolakton, Benzoat Natriumi, Citrat.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura