Kategorite See All >

Retinol Serum Twister

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
9,517.00Lekë /50 yellow soft gel
Cmimi ulur:
7,613.60Lekë /50 yellow soft gel

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR- Dermastir twisters – retinol + squalane

Dermastir Twisters – Retinol + Squalane është një fluid i përshtatshem për lëkurë me rrudha apo të hiperpigmentuar.

Përmban Retinol (Vitamine A), ekstrakte të cajit të bardhë dhe Squalane për lëkurë më të butë dhe rrezatuese.

Kombinimi i këtyre përbërësve bën të mundur zbehjen e rrudhave dhe hiperpigmentimit të lëkurës duke dhënë rezultate të shkëlqyera në lëkurë.

Sasia: 50 yellow soft gel

Përdorimi

Rrotulloni majën e butë deri sa të hiqet dhe sasinë aplikojeni në fytyrë duke e masazhuar. Aplikoni serumin në sasi më të mëdha në zonat e lëkurës me rrudha apo të pigmentuar.

Përbërësit

CYCLOMETHICONE, ISOHEXADECANE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DECYL,OLEATE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, SQUALANE, PARFUM,,CAMELLIA SINENSIS EXTRACT, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, RETINYL,PALMITATE

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura