Kategorite See All >

Rose Diamond Eye Cream

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
16,100.00Lekë /10 mL
Cmimi ulur:
12,890.00Lekë /10 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Rose Diamond Eye Cream

Rose Diamond Eye Cream nga The Organic Pharmacy është krem hidratues, anti-plakje i cili redukton pamjen e rrudhave rreth syve, vijave të holla, rrathëve të errët si dhe fryerjen rreth zonës së syve.

I përshtatshëm edhe për Veganët.


76.55% Organike.

 

 

Testuar klinikisht se rrit haidratimin e lëkurës (+ 23%). Vlerësohet pas 28 ditësh nga aplikimi dy herë në ditë.

Siguroni rezultat të menjëhershëm të ndriçimit të lëkurës(+ 12%). Vlerësuar 20 minuta pas aplikimit të vetëm.

Ul ndjeshëm numrin (-37%), sipërfaqen (-55%) dhe gjatësinë (-48%) e rrudhave. Vlerësohet pas 28 ditësh nga aplikimi dy herë në ditë.

Zvogëlon ndjeshëm fryerjen e syve (-29%). Vlerësohet pas 28 ditësh nga aplikimi dy herë në ditë.

Redukton rrathët e errët (-29%). Vlerësohet pas 28 ditësh nga aplikimi dy herë në ditë.

 

Përdorimi

Aplikojeni rreth zonës së syve çdo mëngjes dhe mbrëmje.

 

Përbërësit

*Rosa Damascena Flower Water, *Butyrospermum parkii butter, Glycerin, Myristyl Myristate, Silica, Behenyl Alcohol, **Alcohol, Glyceryl Stearate, Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, *Rosa Canina Fruit Oil, *Albizia Julibrissin Bark Extract, *Acmella Oleracea Extract, Benzyl Alcohol, Carbomer, Darutoside, Diamond Dust, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Lecithin, Mica, Parfum ( Fragance), Salicylic Acid, Safflower Oil/Palm Oil Aminopropanediol Esters, Sodium hyaluronate, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Titanium Dioxide, Tocopherol, Citronellol, Geraniol, Linalool, Eugenol


*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients

 

 

 

 

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura