Kategorite See All >

Rose Facial Cleansing Gel

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,680.00Lekë /100 mL
Cmimi ulur:
6,990.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Rose Facial Cleansing Gel

Xhel pastrues për fytyrën me përbërje trëndafili nga The Organic Pharmacy, heq butësisht make-upin dhe papastërtitë e tjera nga lëkura juaj si dhe redukton skuqjen në fytyrë.

Kombinimi i saj me Aloe Vera, Trëndafil dhe Boronicë, pastron fytyrën duke e lënë atë të butë dhe të freskët.

Pas përdorimit të këtij produkti, lëkura juaj do të ketë më shumë shkëlqim dhe do të jetë më e lëmuar.

Ideale për të gjithë tippet e lëkurës.


-Pa sulfate

-Pa gluten

Organike

-Pa aromë


Përdorimi

Aplikojeni produktin në mëngjes.

Përzieni një sasi të vogël nga pastruesi me pak ujë dhe aplikojeni në lëkurë të lagur duke e masazhuar lehtë atë më pas shpëlajeni me një leckë të lagur me ujë të ngrohtë.

 

Përbërësit

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua (Water), Glycerin, Cocoamidopropyl Betaine, Sodium Olivamphoacetate, Alcohol, Panthenol , Rosa Canina Fruit Oil, Sodium Chloride, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Pelargonium Graveolens Oil, Parfum (Fragrance), Chondrus Crispus Extract, Algin, Xanthan Gum, Chondrus Crispus Powder, Calcium Ascorbate, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Calendula Officinalis Extract, Ascorbic Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Citronellol, Geraniol, Linalool.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura