Kategorite See All >

Rose Facial Spritz

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,320.00Lekë /100 mL
Cmimi ulur:
4,290.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Rose Facial Spritz

Rose Facial Spritz nga the Organic Pharmacy freskon lëkurën tuaj duke i dhënë asaj efekt lifting, efekt hidratues, tonifikon dhe qetëson skuqjen në mënyrë  perfekte.

Pas përdorimit të  këtij produkti nga the Organic Pharmacy, lëkura juaj do të  jetë më e butë  dhe më  e tonifikuar.


99.4% Organike.

I përshtatshëm për Veganët.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.

 

Testuar klinikisht se rrit hidratimin e lëkurës me 16%. Rezultatet mund të shihen 20 minuta pas një aplikimi të vetëm.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë  pasi të keni pastruar fytyrën.

 

* Përbërësit nga bujqësia organike

Uji i trëndafilit Persian.

 

Përbërësit

* Uji i Luleve Rosa Damascena, Alkooli Benzil, Acidi Dehidroacetik, Citronellol, Geraniol.

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura