Kategorite See All >

Rose Plus Brightening Complex

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
19,600.00Lekë /35 mL
Cmimi ulur:
15,690.00Lekë /35 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Rose Plus Brightening Complex

Rose Plus Brightening Complex, serum nga The Organic Pharmacy, zbardh dhe përmirëson lëkurën.

Ky serum është prodhuar për të reduktuar hiperpigmetimin dhe dëmtimin nga dielli duke përfshirë një kombinim të Aloe Verës dhe Vajit të Kokosit, dy përbërës që qetësojnë lëkurën tuaj në mënyrë perfekte.

Ideale për këto shqetësime: hiperpigmentim, dëmtim nga dielli, njolla të errëta.


Testuar klinikisht se rrit ndjeshëm elasticitetin e lëkurës (+ 17%) dhe shkëlqimin (+ 8%) pas 28 ditësh të aplikimit një herë në ditë.

 

41% Organike.

 

Veçori të produktit:

-Aloe Vera: ka efekt hidratues dhe anti-inflamator.

Vaj Kokosi: hidraton thellë nën sipërfaqen e lëkurës ndërsa vetitë antibakteriale i mbajnë poret të lira dhe të pastra nga elementët e padëshiruar.

 Vaj Jojoba: siguron lëndë ushqyese thelbësore pasi hidraton lëkurën shumë të thatë.

Gjalpë Shea:  mbështet funksionet natyrore të lëkurës tuaj duke siguruar lëndë ushqyese të rëndësishme dhe hidratim.

Vitamina C: redukton njollat e errëta dhe dëmtimet e shkaktuara nga mjedisi.

 

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në fytyrë direkt pas pastrimit, në mëngjes dhe në mbrëmje.

 

Përbërësit

Water, Aloe (Aloe Barbadensis)*, Coconut Oil (Cocos Nucifera)*, Sesame Seed Oil (Sesamum Indicum), Glycerin (vegetable)*, Jojoba Oil (Simmondsia Chinensis)*, Shea Butter (Butyrospermum Parkii)*, Vitamin B3 (Niacinamide), Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sunflower Oil (Helianthus Annus), Ceteryl Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis (orange) Peel Oil, Fragrance, Benzyl Alcohol, Maltodextrin, Phospholipids, Papaya (Papaya Proteolytic Enzyme), Titanium Dioxide , Xanthan Gum, Angelica Acutiloba Root Extract, Saposhnikovia Divaricata Root Extract, Glycerin, Soybean Sterols (Glycine Soya), Glucosamine Hydrochloride, Vitamin B5 (panthenoll), Beta Carotene, Thioctic Acid, Kaolin, Vitamin C (ascorbyl Glucoside), Sorbic Acid, Pinus Pinaster Bark Oligomeric Proanthocyanidins, Protease, Subtilisin, Limonene, Linalool, Citrol. *Organic Ingredient

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura