Kategorite See All >

Rose Plus Marine Collagen Complex

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
23,100.00Lekë /35 mL
Cmimi ulur:
18,490.00Lekë /35 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Rose Plus Marine Collagen Complex

Rose Plus Marine Collagen Complex nga The Organic Pharmacy, serum me të cilin mund  ktheni kohën 10 vjet pas.

Ky serum  redukton rrudhat në lëkurë, stimulon prodhimin e elastinës dhe kolagjenit.

Pas përdorimit të këtij serumi lëkura juaj do të duket më e re dhe më e butë.


I përshtatshëm për Veganët.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.


77.6% Organike.

 

Testuar klinikisht  se rrit ndjeshëm elasticitetin e lëkurës (+ 23%) dhe zvogëlon pamjen e rrudhave siç vlerësohet pas 28 ditësh të aplikimit një herë në ditë.

 

Përdorimi

Aplikoni 1-2 pompa në fytyrë, qafë dhe dekolte, në mëngjes dhe në mbrëmje.

 

Përbërësit

*Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, **Alcohol, Aqua (Water), *Glycerin, *Rosa Canina Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, *Butyrospermum Parkii Butter, *Lycium Barbarum Fruit Extract, *Cocos Nucifera Oil, Cetearyl Alcohol, Atelocollagen, Behenyl Alcohol, Butylene Glycol, *Calendula Officinalis Extract, Calcium Ascorbate, Citric Acid, *Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, *Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, *Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Euterpe Oleracea Fruit Oil, Glyceryl Stearate,Glycine Soja (Soybean) Sterols, *Hibiscus Abelmoschus Extract, Kigelia Africana Fruit Extract, Lactic Acid, Lecithin, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract,Potassium Sorbate, Pentylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Chondroitin Sulfate, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Ursolic Acid, Xanthan Gum, Citral, Limonene, Linalool

*Ingredients from organic farming** Made using organic ingredients

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura