Kategorite See All >

Rose and Chamomile Cleansing Milk

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,300.00Lekë /100 mL
Cmimi ulur:
5,190.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Rose and Chamomile Cleansing Milk

Qumështi Pastrues Organik i Trëndafilit dhe Kamomilit është formuluar për të pastruar lëkurën e ndjeshme nga papastërtitë duke e mbajtur atë të butë.

Me vetitë e trëndafilit dhe kamomilit, kjo larje natyrore e fytyrës pastron dhe heq në mënyrë efektive qelizat e vdekura të lëkurës pa shkaktuar dëmtime.

Ideale për këto shqetësime: Rosacea, lëkurë Hipersensitive, skuqje, thatësi dhe dehidratim.

Ideale për lëkurë sensitive.


-Pa sulfate

-Pa gluten

-Organike 

-Pa aromë

 

Veçori të produktit:

-Aloe Vera: efekt  lehtësues për lëkurën e irrituar.

- Gjalpë Shea: furnizon lëkurën tuaj me lëndë ushqyese dhe lagështirë për ta bërë atë më të butë.

-Kamomili: qetëson lëkurën e ndjeshme

-Vaj Jojoba: ka efekt anti-inflamator dhe e mban lëkurën të hidratuar.

 

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Aplikojeni produktin duke e masazhuar lehtë fytyrën dhe më pas hiqeni përbërjen me një leckë të lagur me ujë të ngrohtë.

 

Përbërësit

Aloe (Aloe Barbadensis)*, Rose (Rosa Damascena)*, Water, Coconut Oil (Cocos Nucifera)*, Sesame Seed Oil (Sesamum Indicum), Glycerin (vegetable)*, Jojoba Oil (Simmondsia Chinensis)*, Shea Butter (Butyrospermum Parkii)*, Ceteryl Alcohol, Sodium Lactate, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sunflower Oil(Helianthus Annus), Benzyl Alcohol, Phospholipids, Xanthan Gum, Soybean Sterols (Glycine Soya), Chamomile (Anthemis Nobilis), Essential Oils , Vitamin E (Tocopherol), Sorbic Acid, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool. *Organic Ingredient

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura