Kategorite See All >

SOS Baby Balm

Matchstick Monkey (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,400.00Lekë /100mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Matchstick Monkey – SOS Baby Balm

SOS Baby Balm me aromë Kajsie dhe Kamomil siguron  një barrierë mbrojtëse për lëkurën e ndjeshme  të fëmijës tuaj.

Ky produkt është gjithashtu i përshtatshëm për të ndihmuar në kurimin e zgjebës.

I përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve, redukton skuqjen e lëkurës si dhe përmirëson pamjen e njollave të lëkurës.

Përmban 100% përbërës natyral dhe 99.8% përbërës organik.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë dhe trup duke përfshirë edhe zonën e pelenave. Shmangni kontaktin me sytë.

 

Përbërësit

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, * Cera Alba, ** Alcohol, Aqua (Water), * Azadirachta Indica Leaf Oil, * Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Oil, * Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, * Anthemis Nobilis Flower Oil , * Hypericum Perforatum Extract, * Matricaria Chamomilla Extract, * Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral * Ingredients from organic farming ** Made Using Organic Ingredients PAO (Open Jar symbol) 9 months EXTERNAL USE ONLY. AVOID DIRECT EYE CONTACT.KEEP IT CLOSED AND AWAY FROM HEAT

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura